MUTLULAR PİMAPEN sektörde ürün çeşitliliği ve kalitesi ile  lider bir firma konumundadır.
 
Hedefimiz müşterilere en hızlı şekilde ulaşmaktır.
 
MUTLULAR PİMAPEN satış sistemi ;
 
1. Aşama: Sipariş
 
2. Aşama: Servis,Fiyatlandırma
 
3. Aşama : Uygulama Montaj olarak müşterilerimize en iyi servisi ve en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
 
Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek üstün teknolojiyle birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizim için önemli olan servis öncesi ve servis sonrası müşteri memnuniyetidir.
 
 
 
HAKKIMIZDA
1987 Yılında kurulan şirketimiz aluminyum doğrama üzerine yıllarca çalışmaya devam etmiştir.Pvc ürünlerin türkiyede ön plana çıkması ile ürün yelpazesine pimapen ürünlerinide katarak yoluna devam etmiştir.Sektörünün en önde olan PİMAPEN ürünlerini üretici bayi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.
 
Müşteri memnuniyeti ile çalışmalarına devam eden ve yüzlerce aileyi pimapenin ayrıcalığına kavuşturmuştur.Hızlı ve gününde montajı ve teknolojiyi kalite ile buluşturan Mutlular pimapen sektördeki yerini almıştır.
 
Mutlular Dekorasyon pvc,alüminyum doğrama ve panjur sektöründe Yılların tecrübesi ile yenilikleri takip eden mutlular dekorasyon pimapen müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışan bir  kuruluş olmaktadır.
 
Pimapen,alüminyum doğrama ve panjur işlerinde satış tamir servis,işçilik ve malzeme kalitesi olarak Mutlular pimapen ismi sizlere güven vermektedir.Panjur  Balkon, Sürme Cam,Aluminyum Sistemleri,Cam Balkon Aluminyum küpeşte ve Cephe Kaplama konularında hizmet sunmaktayız.

 
 
Mutlular Pimapen : Showroom:Fahrettin Kerim Gökay Cd.No:202/A  Çemenzar/ GÖZTEPE/İSTANBUL
Fabrika:Mustafa Kemal Mah.3001 Cd.No:59/A-C Ümraniye/İSTANBUL